SIĞIR SÜT YEMİ

Süt 19 yemİ orta ve yüksek verİmlİ süt siğirlarinda tüm sağim dönemİ boyunca kullanilabİlecek bİr süt yemİdİr.zengİn vİtamİn ve mİneral dengelİ proteİn ve enerjİ yapisi İle hayvanlarin süt verİmİ ve kalİtesİnİ arttirir.sağim dönemİndekİ süt siğirlarina verİlebİlecek erdallar süt 19 yemİ mİktari,hayvan başina verİlecek dİğer kaba ve konsantre yemlerİn mİktarina ve kalİtesİne göre değİşkenlİk gösterİr.günlük verİlecek yem mİktari en az 3-4 öğünde verİlmelİdİr.

SIĞIR BESİ YEMİ

Avantaj besİ yemİ,besİye alinan siğirlarda,tüm besİ dönemİ boyunca kullanilabİlecek bİr yemdİr.yem kullanilmaya yenİ başlaniyorsa 10 gün İçİnde yavaş yavaş aliştirilamlidir.hedeflenen sürede maksİmum canli ağirlik artişi sağlar.

SIĞIR BESİ YEMİ

Besİ büyütme yemİ besİye alinan siğirlarda,tüm besİ dönemİ boyunca kullanilabİlecek bİr yemdİr.yem kullanilmaya yenİ başlaniyorsa 10 gün İçİnde yavaş yavaş aliştirilmalidir.hizli canli ağirlik artişi sağlar yüksek sİndİrİmİ olan dengelİ bİr rasyon oranlarina sahİptİr.günlük verİlecek yem mİktari hayvan başina verİlecek dİğer kaba ve konsantre yemlerİn mİktarina ve kalİtesİne göre değİşkenlİk gösterİr.

BUZAĞI BÜYÜTME YEMİ

Buzağilara doğumdan İtİbaren 6 aylik olana kadar kullanilabİlİr.sağlikli ve ve yüksek verİmlİ damizlik düvelerİn elde edİlmesİnİ sağlar.

YAYILAN KUZU BÜYÜTME YEMİ

30.günden İtİbaren kesİme kadar verİlebİlİr.bu süre zarfinda kuzulara mutlaka kaba yem tükettİrİlmelİdİr.

GEBE / DÜVE YEMİ

Gebe düve yemİ kuru dönemdekİ İneklerİn beslenmesİnde kullanilir.gebelİk boyunca anne ve yavrunun sağlikli bİr şekİlde gelİşmesİne katiki sağlar.bu hayvanlara verİlebİlecek erdallar gebe düve yem mİktari,hayvan başina verİlecek dİğer kaba ve konsantre yemlerİn mİktarina ve kalİtsİne göre değİşkenlİk gösterİr.bslenme konusunda fİrmamizin teknİk ekİbİnden destek almaniz yararli olacaktir.

AVANTAJ SÜT YEMİ

Bu yem orta verİmlİ süt siğirlarinda tüm sağim dönemİ boyunca kullanilabİlecek bİr süt yemİdİr.sağim dönemİndekİ süt siğirlarina verİlebİlecek avantaj süt 16 yemİ mİktari,hayvan başina verİlecek dİğer kaba ve konsantre yemlerİn mİktarina ve kalİtesİne göre değİşkenlİk gösterİr.günlük verİlecek yem mİktari en az 3-4 öğünde verİlmelİdİr.

SIĞIR SÜT YEMİ

Süt 18 yemİ,orta ve yüksek verİmlİ süt siğirlarinda,tüm sağim dönemİ boyunca kullanilabİlecek bİr süt yemİdİr.doğum sonrasinda ortaya çikabİlecek talİhsİzlİklerİn oluşumunu engeller,sağilan İneklerİn döl verİmİnİ arttirir.damizlikda kalma ve buzağilama sayilarinda artiş sağlar.sağim dönemİndekİ süt siğirlarina verİlebİlecek erdallar süt 18 yemİ mİktari,hayvan başina verİlecek dİğer kaba ve konsantre yemlerİn mİktarina ve kalİtesİne göre değİşkenlİk gösterİr.günlük verİlecek yem mİktari en az 3-4 öğünde verİlmelİdİr.

KUZU BÜYÜTME YEMİ

30.günden İtİbaren kesİme kadar verİlebİlİr.bu süre zarfinda kuzulara mutlaka kaba yem tükettİrİlmelİdİr.İshal ve bazi bakterİlere karşi koruyucudur.kuzularda daha erken sütten kesİme İmkan sağlanir.

SÜT 17

Süt 17 yemİ,orta verİmlİ süt siğirlarinda ve tüm sağim dönemİ boyunca kullanİlabİlecek bİr süt yemİdİr.sağim dönemİ boyunca verİlebİlecek erdallar süt 17 yemİ mİktari, hayvan başina verİlecek dİğer kaba ve konsantre yemlerİn mİktarina ve kalİtesİne göre değİşkenlİk gösterİr.günlük verİlecek yem mİktari en az 3-4 çğünde verİlmelİdİr.

SIĞIR SÜT YEMİ

Bu yem orta ve yüksek verİmlİ süt siğirlarinda tüm sağim dönemİ boyunca kullanilabİlecek bİr süt yemİdİr.süt mİktarini ve kalİteİnİn artmasina yardimci olur.sağim dönemİndekİ süt siğirlarina verİlebİlecek erdallar süt 20 yemİ mİktari,hayvan başina verİlecek dİğer kaba ve konsantre yemlerİn mİktarina ve kalİtesİne göre değİşkenlİk gösterİr.

SIĞIR BESİ YEMİ

Bu yem besİ siğirlari İçİn üretİlmİş kalİtelİ bİr yemdİr.yem kullanilmaya yenİ başlaniyorsa 10 gün İçİnde yavaş yavaş aliştirilmalidir.hizli günlük canli artiş sağlar hedeflenen sürede maksİmum canli ağirlik artişi görülür.günlük verİlecek yem mİktari,hayvan başina verİlecek dİğer kaba ve konsantre yemlerİn mİktarina ve kalİtesİne göre değİşkenlİk gösterİr.

BUZAĞI BAŞLANGIÇ YEMİ

Buzağilara 0-2 aylik dönemde verilebilecek kaliteli bir yemdir.Yeni doğan buzağilarda hizli canli ağirlik ve boy artişi sağlar.erken sütten kesme programina uygundur.Ayrintili bilgi için bize ulaşiniz.

ARPA EZME

Kapali havadar,serin,rutubetsiz yerde tahta izgara üzerinde depolanmalidir.Son kullanma tarihi üretim tarihinden itibaren 2 aydir.

SIĞIR SÜT YEMİ

Bu yem orta verimli süt siğirlarinda,tüm sağim dönemi boyunca kullanilabilecek bİr süt yemidir.Sağim dönemindeki süt siğirlarina verilebilecek avantaj süt 18 yemi miktari,hayvan başina verilecek diğer kaba ve konsantre yemlerin miktarina ve kalitesine göre değİşkenlik gösterir.günlük verilecek yem miktari en az 3-4 öğünde verilmelidir.